Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

   Державна установа «Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Міністерства внутрішніх справ України»  є провідним самостійним державним спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, віднесеним до першої категорії акредитації, створеним для  проведення психопрофілактичної роботи, медичного психодіагностичного професійного відбору, надання психіатричної, психологічної допомоги в обсязі спеціалізованого (психоневрологічного) диспансеру органів охорони здоров’я особам, які мають право на медичне забезпечення в закладах охорони здоров’я, що належать до сфери управління МВС, на основі відповідної ліцензії на медичну практику. У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України. Центр – це сучасний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад, який надає амбулаторну психолого-психіатричну допомогу, постійно вдосконалює якість і культуру медичної допомоги, зміцнює матеріально-технічну базу, створює оптимальні умови для праці працівників Центру та обслуговування осіб.

   Використання психологічних методик дозволяє оцінити ділові, індивідуально-особистісні якості людини, прогнозувати її поведінку, відносини в колективі, соціумі, вміння самостійно приймати рішення, прогнозувати успішність професійної діяльності.

 

Напрямки роботи Центру 


   Пріоритетними напрямками роботи Центру є профілактика психічних та поведінкових розладів, диспансерний облік осіб з психічними та поведінковими розладами, впровадження в практичну діяльність Центру досягнень науки, техніки та передового досвіду медицини.

 

   Структура Центру 


   Центр представлений двома відділеннями та одним відділом, в яких працюють висококваліфіковані фахівці (лікарі-психіатри, лікар-психотерапевт, лікар-психолог, лікар-психофізіолог, лікар з функціональної діагностики) з науковими ступенями та кваліфікаційними категоріями, які завжди своєчасно можуть надати кваліфіковану психіатричну, психотерапевтичну, психологічну допомогу.


   Юридична адреса Центру


   Вул. Бердичівська, 1, м. Київ, 04116.


Фактичне місце знаходження корпусів та приміщень Центру:


   Вул. Бердичівська, 1, м. Київ, 04116.
Електронна адреса: [email protected]  

 

   КЕРІВНИЦТВО

 

Гічун В’ячеслав Сафронович – начальник установи.

 Кислова Олена Вікторівна – заступник начальника –  начальник експертно-діагностичного відділу.

Єна Олексій Анатолійович – заступник начальника – начальник відділення психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору.

Супрун Тетяна Петрівна – головний бухгалтер.

(с) 2023

Запис до лікаря